„Aktywni na co dzień, aktywni w pracy”

Data publikacji: 12 lutego, 2020

Szanowni Państwo.

Chcielibyśmy poinformować, że prowadzony jest obecnie nabór do projektu
„Aktywni na co dzień, aktywni w pracy”. Zapraszamy osoby które ukończyły 18 lat, są zamieszkałe na terenie miasta Białystok, powiatu białostockiego lub powiatu monieckiego,bezrobotne czy nieaktywne zawodowo, korzystające dodatkowo ze świadczeń w pomocy społecznej. W ramach projektu organizujemy kursy na:

Kat. C. wraz z kwalifikacją, kat. B, kat. D wraz z kwalifikacją, asystenta do spraw księgowości, kurs stylizacji paznokci z elementami wizażu, gorseciarstwa, opiekuna osób zależnych, elektromontera, montera urządzeń sanitarnych, magazyniera oraz wiele innych. Oferujemy profesjonalny coaching zawodowy, a także dobór kursu do indywidualnych predyspozycji i zapotrzebowań rynku pracy.

Proponujemy stypendium szkoleniowe za każdą godzinę kursu w wysokości 6 zł 65gr, oraz płatny trzymiesięczny staż (1017,40zł za miesiąc) z możliwością przedłużenia na pół roku. Staramy się jeśli uczestnik sobie życzy, zorganizować tak staż , aby po jego ukończeniu można było podpisać umowę o pracę. Serdecznie zapraszamy Państwa podopiecznych, oraz prosimy o przekazanie tej wiadomości.

Aby zgłosić chęć udziału należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który przesyłamy w załączniku, następnie przesłać go pocztą, bądź dostarczyć osobiście do siedziby biura projektu na ulicę Studzienną 2 w Białymstoku. Prosimy serdecznie o poinformowanie mieszkańców Państwa gminy.