tło strony


Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą nazwy konta poczty elektronicznej monki@um.pl prosimy o kierowanie korespondencji do Urzędu Miejskiego w Mońkach na adres sekretariat@um-monki.pl

Urząd Miejski w Mońkach



informacja
dotycząca zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mońki, prognozy oddziaływania na środowisko zmiany miejscowego planu zagodpodarowania przestrzennego miasta Mońki oraz zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Mońki i prognozy oddziaływania na środowisko zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Mońki.
więcej
Komunikat
W sprawie warunków i zasad korzystania z przystanków komunikacji zbiorowej zlokalizowanych przy drogach krajowych na terenie województwa podlaskiego zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku dla operatów i przewoźników wykonujących regularne przewozy osób w publicznym transporcie drogowym.
więcej
Rozkład jazdy PKP
Wykaz
położonych przy drogach krajowych na terenie Gminy Mońki przystanków komunikacji zbiorowej będących w Zarządzie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku
więcej

Inwestycje

Inwestycje
Inwestycje

Aktualności

WARSZTATY SCHOLI GLORIA W STUDZIENICZNEJ

avatar
Ostatni weekend schola GLORIA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Moñkach spędziła w Studzienicznej. Głównym celem tego wyjazdu były warsztaty muzyczne, na których dzieci miały doskonalić swój śpiew pod kierunkiem p. Urszuli Magnuszewskiej i p. Elżbiety Rembeliñskiej ze szkoły muzycznej, które chętnie podzieliły się swoimi pomysłami na interpretację proponowanych utworów. Wzbogaciły je o dołączenie dzwonków i skrzypiec oraz śpiew wielogłosowy.

więcej

Opublikowano:19:28:14 27.04.2017 r.

Dzień Ziemi w gminie Mońki

avatar Obchody Dnia Ziemi 2017 w gminie Mońki to cykl plenerowych wydarzeń w 6 miejscowościach na terenie gminy Mońki (Kołodzież, Kropiwnica, Kulesze, Boguszewo, Przytulanka, Rybaki)

więcej

Opublikowano:21:37:32 26.04.2017 r.

Międzynarodowe wiosenne bieganie

avatar
23 kwietnia po raz szesnasty w Mońkach odbyły się Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne. W kilkudziesięciu kategoriach wiekowych mieszkańcy naszego miasta, regionu i spoza granic walczyli o puchary, medale i cenne nagrody.

więcej

Opublikowano:18:08:28 24.04.2017 r.

ZAPROSZENIE

avatar

więcej

Opublikowano:18:04:15 24.04.2017 r.

Innowacje w „Dwójce”

avatar
Roboty w szkole podstawowej? Niemożliwe? A jednak! Przyjęta 14 lutego br. przez Ministerstwo Edukacji Narodowej nowa podstawa programowa zakłada naukę elementów programowania już w klasach I - III szkoły podstawowej.  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach Dariusz Jaworowski wyszedł naprzeciw zmianom w nowej podstawie programowej. Zakupił do szkoły 11 Ozobotów, które wprowadzają ucznia w świat programowania.

więcej

Opublikowano:18:00:02 24.04.2017 r.

OGŁOSZENIE !!!

avatar Urząd Miejski w Mońkach zatrudni osobę bezrobotną, zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mońkach na stanowisku: robotnik gospodarczy w ramach robót publicznych na czas określony 6+3 miesiące.

więcej

Opublikowano:17:50:20 21.04.2017 r.

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

avatar
21 kwietnia 2017 na zaproszenie Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego oraz Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach do naszego miasteczka przybyli aktorzy STUDIA TEATRALNEGO KRAK-ART z Krakowa, którzy zaprezentowali monieckim dzieciom w wieku przedszkolnym przedstawienie pod tytułem „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

więcej

Opublikowano:13:30:47 21.04.2017 r.

ZAPROSZENIE

avatar

więcej

Opublikowano:12:12:23 20.04.2017 r.