<<< wstecz

FESTYN RODZINNY


1 czerwca na boisku szkolnym w Boguszewie odbył się po raz szósty festyn rodzinny.
Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie naszej szkoły i ich rodzice, w sumie około 100 osób. Rozpoczęły go dzieci, śpiewając swoim rodzicom przygotowane wcześniej piosenki. Po części artystycznej festynu rozegrano mecz piłki nożnej tatusiowie-synowie.
Po ciężkiej i męczącej walce wygrali tatusiowie 4:1. Mamusie spróbowały swoich sił w ringo występując razem z córkami. Były też zawody szybkościowe i sprawnościowe m.in. wyścig taczek, noszenie na barana, bieg na czas.
Najwięcej emocji wzbudziła zabawa ze skakanką i hula-hop. Na koniec zmagań rodzinne malowanie na boisku kolorową kredą. Temat rysunków to "moja rodzina na festynie". Prace były piękne i okazałe. Jury miało trudne zadanie, ustalono, że będą 2 pierwsze miejsca: rodzina Purtów i Torebków.
Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali nagrody. Dobrych rad dotyczących "bezpiecznych wakacji" udzielili funkcjonariusze monieckiej policji. Dzieci wzięły udział w kilku konkursach sprawdzających wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa.
Festyn zakończyliśmy wspólnym ogniskiem. Po takich sportowych zmaganiach kiełbaska smakowała wyśmienicie. W dniu dziecka nie mogło zabraknąć lodów. Pogoda dopisała, wszyscy dobrze się bawili, widać to było po twarzach rodziców i dzieci.
Zapraszamy do galerii zdjęć na stronie: www.spboguszewo.edupage.org

Agata Malinowska


Festyn w SP Boguszewo
Festyn w SP Boguszewo
Festyn w SP Boguszewo
Festyn w SP Boguszewo
Festyn w SP Boguszewo
Festyn w SP Boguszewo
Festyn w SP Boguszewo
Festyn w SP Boguszewo
Festyn w SP BoguszewoOpublikowano:2009-06-04 21:53:26