Radni Rady Miejskiej w Mońkach

  1. Edward Stanisław Klepacki       – Przewodniczący Rady Miejskiej
  2. Barbara Iwona Iwanicka          – Z-ca Przewodniczącego Rady Miejskiej
  3. Leszek Markowski                – Z-ca Przewodniczącego Rady Miejskiej
  4. Błażej Buńkowski                     – Radny Rady Miejskiej
  5. Danuta Godlewska                  – Radna Rady Miejskiej
  6. Alojzy Jankowski                  – Radny Rady Miejskiej
  7. Marek Iwanicki                  – Radny Rady Miejskiej
  8. Ryszard Kuć                            – Radny Rady Miejskiej
  9. Sebastian Kulikowski              – Radny Rady Miejskiej
  10. Michał Magnuszewski           – Radny Rady Miejskiej
  11. Antoni Jan Moniuszko             – Radny Rady Miejskiej
  12. Grażyna Piekarska                 – Radna Rady Miejskiej
  13. Halina Skibicka                       – Radna Rady Miejskiej
  14. Edward Tekień                    – Radny Rady Miejskiej
  15. Agnieszka Wędołowska         – Radna Rady Miejskiej
Komisja Rewizyjna:
  1. Błażej Buńkowski - Przewodniczący Komisji
  2. Edward Tekień - członek Komisji
  3. Agnieszka Wędołowska - członek Komisji
  4. Alojzy Jankowski - członek Komisji
  5. Danuta Godlewska - członek Komisji
  6. Grażyna Piekarska - członek Komisji
  7. Michał Magnuszewski - członek Komisji
  8. Sebastian Kulikowski - członek Komisji
Komisja ds. Planowania, Budżetu i Finansów:
  1. Agnieszka Wędołowska - Przewodniczący Komisji
  2. Leszek Markowski - Z-ca Przewodniczącego
  3. Barbara Iwona Iwanicka - członek Komisji
  4. Michał Magnuszewski - członek Komisji
  5. Błażej Buńkowski - członek Komisji
  6. Edward Tekień - członek Komisji
  7. Ryszard Kuć - członek Komisji
  8. Halina Skibicka - członek Komisji
Komisja ds. Rodziny, Oświaty, Kultury i Opieki Społecznej:
  1. Danuta Godlewska - Przewodniczący Komisji
  2. Sebastian Kulikowski - Z-ca Przewodniczącego
  3. Agnieszka Wędołowska - członek Komisji
  4. Grażyna Piekarska - członek Komisji
  5. Antoni Jan Moniuszko - członek Komisji
  6. Marek Iwanicki - członek Komisji
  7. Ryszard Kuć - członek Komisji
  8. Błażej Buńkowski - członek Komisji
Komisja ds. Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Rozwoju Gospodarczego:
  1. Edward Tekień - Przewodniczący Komisji
  2. Ryszard Kuć - Z-ca Przewodniczącego
  3. Antoni Jan Moniuszko - członek Komisji
  4. Halina Skibicka - członek Komisji
  5. Marek Iwanicki - członek Komisji
  6. Alojzy Jankowski - członek Komisji
  7. Sebastian Kulikowski - członek Komisji
  8. Grażyna Piekarska - członek Komisji
Komisja ds. Bezpieczeństwa Publicznego, Zdrowia i Sportu:
  1. Michał Magnuszewski - Przewodniczący Komisji
  2. Barbara Iwona Iwanicka - członek Komisji
  3. Marek Iwanicki - członek Komisji
  4. Halina Skibicka - członek Komisji
  5. Alojzy Jankowski - członek Komisji
  6. Danuta Godlewska - członek Komisji
  7. Antoni Jan Moniuszko - członek Komisji
  8. Leszek Markowski - członek Komisji

Akyualizacja: 06.07.2015r.