Urząd Miejski w Mońkach

Sołectwa

Opubilowano dnia: Sierpień 11, 2019

WYKAZ SOŁTYSÓW I SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

GMINY MOŃKI KADENCJI 2019 – 2024

L.p.Nazwa wsiImię i nazwisko sołtysaSkład Rady Sołeckiej
1.BOGUSZEWOAgata MalinowskaAdam Olszewski 
Celina Lewkowska 
Jan Wiszowaty
2.CIESZEBogdan OszczapińskiPaweł Wasilewski 
Sebastian Kulikowski
Anna Wojtach 
Mateusz Oszczapiński
3.CZEKOŁDYMariola SajkowskaMałgorzata Zalewska 
Krystyna Rutkowska
Aneta Zalewska
4.DUDKITadeusz NowikKazimierz Klepacki
Szczepan Nowik 
Tadeusz Skutnik
5.DUDKI-KOLONIAGrzegorz RogalskiJózef Skutnik 
Kazimierz Grygorczyk 
Anita Nowik
6.DZIEŻKIIzabela Zofia KondratiukWiktor Kondratiuk
Piotr Trybułowski 
Janusz Sebastian Amonowicz
7.DZIĘKONIEKrzysztof Marek KuczyńskiCezary Magnuszewski 
Jan Magnuszewski 
Piotr Zdzisław Wiszowaty
8.HORNOSTAJE-OSADAJolanta SnarskaAndrzej Snarski 
Jadwiga Stankiewicz 
Jarosław Stankiewicz
9.HORNOSTAJERyszard RogalskiDariusz Godlewski
Marcin Grabowski
Andrzej Karpiński
Łukasz Bobek
10.JASKIMarcin PopowskiBeata Edyta Popowska 
Karol Bobek
Danuta Okulska
11.KIŚLAKKrzysztof SobolewskiDariusz Gawędzki 
Jadwiga Mroczko 
Sławomir Sobolewski
12.KOLEŚNIKIPaweł SokołowskiEdward Dzieszuta
Jan Olszyński
Zenon Wojtach
13.KOŁODZIEŻRyszard KućJarosław Gołębiewski
Stanisław Zalewski
Dariusz Siemionkowicz
14.KONOPCZYNStanisław WyszkowskiKarol Baworski 
Damian Wojtach
Kazimierz Wyszkowski
15.KOSIORKIJerzy PuchalskiUrszula Puchalska 
Andrzej Puchalski
Ryszard Sut 
Tadeusz Wysocki
16.KROPIWNICAAndrzej BaganMarek Karejwo
Monika Minkiewicz 
Kazimierz Niemotko
17.KRZECZKOWOMarek IwanickiJarosław Jarocki 
Mariusz Kotyński 
Antoni Kuc
18.KUCZYNIgnacy Lech MakowskiZenobiusz Jabłoński
Marian Kuczyński 
Andrzej Sawicka
19.KULESZEAndrzej GawędzkiKrzysztof Danowski 
Mariusz Kulesza 
Sławomir Kulesza 
Kazimierz Stypułkowski
20.LEWONIEMariola JanczyłoElżbieta Purta 
Piotr Purta
Wojciech Torebko
21.ŁUPICHYNatalia PawelskaMariusz Pawelski
Ewa Gołębiewska
Małgorzata Węgrowska
Lucjan Sokołowski
22.MAGNUSZEJerzy MagnuszewskiAdam Magnuszewski
Andrzej Magnuszewski 
Robert Magnuszewski
23.MASIEDariusz GołębiewskiTomasz Cybulski
Edyta Jakubowicz
Jan Szaciłowski 
Adam Grochowski
24.MEJŁYJerzy SzydłowskiJarosław Rafałko
Andrzej Rutkowski
Anna Rafałko
25.MONIUSZECZKIKarol JabłońskiMarian Moniuszko
Zdzisław Pruszyński 
Dariusz Wędołowski
26.OLISZKITeresa HryniewickaEwa Kruk 
Michał Julian Kubas 
Mateusz Hryniewicki
27.OŁDAKIMarek KulikowskiAdam Rutkowski
Karol Kulikowski 
Zbigniew Wnuszyński
28.POTOCZYZNAIwona BobekŁukasz Jabłoński
Mateusz Klepacki 
Kazimierz Wojtach
29.PRZYTULANKAAgnieszka PopławskaMateusz Lewkowski
Ferdynand Misiejko 
Leszek Pawelski
Zbigniew Porzecki
Włodzimierz Szypcio
30.PYZYWładysław SutBogusława Sut
Krzysztof Sut 
Jadwiga Truszkowska
31.RUSAKIMirosław MnichAgnieszka Mnich
Przemysław Mnich
Karol Purta
32.RYBAKIBarbara DyszkiewiczKrystyna Cygańska
Jan Ziemkiewicz
Paweł Pełszyński
33.SIKORYStanisław RzepnickiEwa Romanowska 
Janina Grygorczyk 
Rafał Grygorczyk
34.SOBIESKIKarolina SękowskaHalina Adasiewicz 
Tomasz Gajewski
Edmund Szeszko 
Błażej Wilamowski
35.ŚWIERZBIENIEMarta RadomskaZbigniew Świerzbiński
Bogusława Wierzbicka 
Tadeusz Zastocki
36.WAŚKIAdrianna ŁosiewiczGrażyna Znosko 
Krzysztof Siemionko 
Władysław Siemionko
37.WOJSZKILeszek SnarskiJarosław Gołębiewski
Teresa Radzajewska 
Krystyna Radzajewska
38.ZALESIEDariusz MikiewiczKarol Mikiewicz 
Ryszard Mikiewicz 
Zdzisław Walesieniuk
39.ZBLUTOWOKazimierz JankowskiAgnieszka Kruk 
Tadeusz Łabanowski
Andrzej Moniuszko
Paweł Popławski
40.ZNOSKIMałgorzata KapicaPiotr Chojnowski 
Adam Kała 
Beata Kapica
41.ZYBURTYMirosław KulowskiAniela Kulowska
Przemysław Ołdakowski 
Mariusz Rutkowski
42.ŻODZIEEwa RudzińskaMarcin Mikucki
Ewelina Popławska
Marta Wasilewska

Dane teleadresowe sołtysów znajdują się na BIP-ie.