Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Data publikacji: 11 maja, 2023

Dnia 10 maja 2023 r. Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski wziął udział w uroczystościach z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zorganizowanych przez Dyrekcję, wychowanków oraz pracowników Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Mońkach.

Obchody rozpoczął Marsz Godności, który przeszedł ulicami miasta. Wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w części muzyczno-artystycznej podopiecznych OREW-u, Środowiskowego Domu Samopomocy w Mońkach oraz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Goniądzu.

Dyrektor OREW Elżbieta Teresa Tyborowska wraz z rodzicami wręczyła specjalne podziękowania w postaci “Darów Serca” instytucjom i osobom, które przyczyniły się do funkcjonowania ośrodka.