Ku samodzielności

Data publikacji: 28 maja, 2021

W dniach 26-27 maja odbyły się uroczyste obchody DNIA GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ pod hasłem ,,Ku samodzielności”.

Uroczystości rozpoczęliśmy Mszą Św. w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Mońkach, w której uczestniczył Burmistrz Moniek, Starosta Moniecki, Burmistrz Gminy Goniądz oraz inne ośrodki wsparcia osób niepełnosprawnych z naszego powiatu.
Odbyły się 2 konferencje w formie on-line. Pierwsza dotyczyła Misyjności, tożsamości organizacyjnej PSONI. Druga konferencja była skierowana do rodziców naszych wychowanków. Zostały ogłoszone wyniki konkursu na Logo OREW. Wychowankowie i pracownicy OREW odbyli indywidualne przemarsze ulicami Moniek.

Składamy serdeczne podziękowania za okazaną życzliwość i wsparcie w realizacji inicjatyw podejmowanych dla dobra osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Dziękujemy za zaangażowanie i udział w DNIACH GODNOŚCI 2021.