Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Data publikacji: 30 maja, 2022

W minioną niedzielę najmłodsi mieszkańcy  naszego miasta wraz z rodzicami mieli okazję bawić się na festynie rodzinnym  z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem imprezy był Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski i Moniecki Ośrodek Kultury. Mimo niesprzyjającej pogody bawiliśmy się wyśmienicie.  Animatorzy MOK oraz Fast Event przygotowali wiele atrakcji, m. in. zjeżdżalnię, zamko-trampolinę, a także wiele konkursów, gier  i zabaw,  w których można było wygrać super nagrody.  Pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej zaproponowały ciekawe sposoby na zdrowy tryb życia.

Zorganizowano także kiermasz słodkości. Zebraną kwotę wolontariuszki przeznaczyły na cel charytatywny.

W imieniu organizatorów składamy podziękowania Panu Krzysztofowi Grygo właścicielowi Baru “Pod Gajem”  za ufundowanie dodatkowych upominków.