Innovation Coach w Regionach: Podlasie – 23 maja 2024 r.

Data publikacji: 9 maja, 2024

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej i Instytut Podstawowych Problemów Techniki serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu: Innovation Coach w regionach: Podlasie, które odbędzie się 23 maja 2024 r. w godzinach 11:00-14:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, ul. Poleska 89, Białystok.

W czasie spotkania specjaliści odpowiedzą na pytania:

• Jak zaprojektować pomysł na innowację?
  • Czym i dla kogo jest program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki?
  • Jaka jest oferta dotacji dla przedsiębiorców z Podlasia?

REJESTRACJA: https://www.innovationcoach.pl/wydarzenie/121-innovation-coach-w-regionach-podlasie

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w indywidualnych konsultacjach kwalifikujących do projektu.

Spotkanie jest realizowane we współpracy z Punktem Informacji Funduszy Europejskich w Białymstoku pod patronatem medialnym Polskiego Radia Białystok.