LI Sesja Rady Miejskiej w Mońkach.

Data publikacji: 1 grudnia, 2022

Dnia 30 listopada 2022 r. odbyła się LI Sesja Rady Miejskiej w Mońkach.

Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Mońkach Barbarą Iwoną Iwanicką wręczyli Panu Krzysztofowi Chodakowi dyplom oraz bon zakupowy za zdobycie Wyróżnienia w etapie wojewódzkim XIX Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Złożyli również podziękowania za godne reprezentowanie gminy Mońki, życząc dalszych sukcesów w prowadzonej działalności.

Porządek obrad LI sesji po zmianie przedstawiał się następująco:

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XLVI sesji Rady Miejskiej w Mońkach.
  4. Przyjęcie protokołu z XLVII sesji Rady Miejskiej w Mońkach.
  5. Przyjęcie protokołu z XLVIII sesji Rady Miejskiej w Mońkach.
  6. Przyjęcie protokołu z XLIX sesji Rady Miejskiej w Mońkach.
  7. Informacja z pracy Burmistrza Moniek w okresie między sesjami.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w uchwale budżetowej Gminy Mońki na rok 2022.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr L/412/22 Rady Miejskiej w Mońkach z dnia 26 października 2022 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Mońki.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Mońki.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie regulaminu targowiska miejskiego w Mońkach.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie określenia warunków udzielenia bonifikaty oraz uchylenia uchwały NR L/416/22 Rady Miejskiej w Mońkach z dnia 26 października 2022 r. w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie określenia stawek w podatku od nieruchomości.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie określenia stawek w podatku od środków transportowych.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie Programu współpracy Gminy Mońki z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023.
  16. Pytania i wolne wnioski.
  17. Zamknięcie obrad LI sesji Rady Miejskiej.