LVIII sesja Rady Miejskiej w Mońkach

Data publikacji: 31 maja, 2023

Dnia 31 maja 2023 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Mońkach odbyła się LVIII sesja Rady Miejskiej w Mońkach.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Mońkach Barbara Iwona Iwanicka otwierając posiedzenie przywitała przybyłych na sesję gości a w szczególności st. bryg. mgr inż. Grzegorza Lisowskiego, który od dnia 18 maja br. pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach.

Porządek obrad przedstawiał się następująco:

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Informacja z pracy Burmistrza Moniek w okresie między sesjami.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w uchwale budżetowej Gminy Mońki na rok 2023.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad i kryteriów wynajmowania lokali mieszkalnych lub budynków mieszkalnych jednorodzinnych przez osobę fizyczną z zasobu społecznej agencji najmu (SAN).
  6. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Mońki.
  7. Pytania i wolne wnioski.
  8. Zamknięcie obrad LVIII sesji Rady Miejskiej.