Zaproszenie na II Moniecką Spartakiadę Seniorów

Data publikacji: 24 czerwca, 2024

Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Monieckiej Spartakiadzie Seniorów, która odbędzie się 20 lipca 2024 r. o godz. 10.00 na Stadionie Miejskim w Mońkach, przy ul. Sportowej 1.

II Moniecka Spartakiada Seniorów to wyjątkowe wydarzenie, które łączy pasję do sportu z radością wspólnego świętowania. Organizowana w ramach Dni Moniek 2024 jest świadectwem tego, że aktywność fizyczna i zdrowy styl życia nie mają ograniczeń wiekowych. To doskonała okazja dla seniorów, aby pokazać swoją siłę, wytrwałość i ducha rywalizacji, a także nawiązać nowe znajomości i cieszyć się wspólnymi sukcesami. Spartakiada Seniorów to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również festiwal radości, integracji społecznej i celebracji życia, który z pewnością wniesie wiele pozytywnej energii do obchodów Dni Moniek. Zapraszamy wszystkich seniorów do udziału w tej inspirującej przygodzie, która udowadnia, że każdy wiek jest dobry, aby cieszyć się aktywnością i zdrowiem.

W ramach zawodów odbędzie się szereg konkurencji sportowych, możliwych do wykonania przez każdego, a służyć one będą zabawie, integracji z elementami edukacyjnymi, promocji aktywności ruchowej oraz przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Każdy aktywny uczestnik Spartakiady otrzyma pamiątkowy medal natomiast drużyny zwycięskie otrzymają nagrody i puchary.

Organizatorami spartakiady są: Burmistrz Moniek, Moniecki Ośrodek Kultury oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Mońkach.

Pliki do pobrania: