Zaproszenie na Spotkanie “Mój jest ten kawałek podłogi”

Data publikacji: 21 czerwca, 2024

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie “Mój jest ten kawałek podłogi”, które odbędzie się 24 czerwca 2024 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mońkach, ul. Wyzwolenia 24.

Tematyka spotkania:

• Północ Nieruchomości Białystok:

– Przedstawienie ofert nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego na terenie powiatu oraz województwa podlaskiego.

– Informowanie uczestników o zasadach skutecznych i bezpiecznych transakcji przy zakupie lub wynajmie nieruchomości.

• Gmina Mońki Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski:

– Omówienie projektu budowy lokali mieszkalnych w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN Podlaskie.

– Lokalizacja ww. inwestycji: ul. Kościelna w Mońkach, rozpoczęcie budowy pierwszego budynku planowane na wiosnę 2025 r.

Potwierdzenie obecności: Prosimy o kontakt pod numerem tel. 85 727 87 17.

Zapraszamy do uczestnictwa! To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach zakupu lub wynajmu nieruchomości oraz o nowej inicjatywie mieszkaniowej w naszej gminie, która wpłynie na planowanie Waszej sytuacji życiowej i zawodowej!