Nasi Rolnicy spisali się na czwarte miejsce!

Data publikacji: 9 lutego, 2021

Zakończył się konkurs Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu.

Miło nam poinformować, iż Gmina Mońki zajęła czwarte miejsce w tym konkursie.

Z uwagi na obostrzenia związane z trwającą ciągle epidemią uroczystość wręczenia nagród w konkursie miała charakter kameralny. Dyrektor Urzędu Statystycznego w Białymstoku, P. Ewa Kamińska-Gawryluk pogratulowała i podziękowała Burmistrzowi Moniek Zbigniewowi Karwowskiemu za zaangażowanie, aktywne promowanie i realizację działań związanych z samospisem.

Uczestnikami konkursu mogły być gminy, na których terenie znajdują się gospodarstwa rolne objęte powszechnym Spisem Rolnym 2020, a ich użytkownicy dokonali samospisu internetowego w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 r.

Pełna lista laureatów – kliknij